O firmie

Historia firmy

Firma HEGMAR powstała w 1991 roku. Od tego czasu wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży węgla oraz miału węglowego. Już od 26 lat świadczymy usługi dla klientów detalicznych oraz hurtowych. Oferta naszej firmy obejmuje najczęściej wykorzystywane materiały opałowe, takie jak: węgiel, miał oraz eko-kostka, eko-groszek. Od kilkudziesięciu lat jesteśmy Autoryzowanym Sprzedawcą Polskiej Grupy Górniczej w Katowicach, dlatego oferowane przez naszą firmę materiały opałowe wyróżniają się wymaganą przez klientów jakością. Prowadzimy ścisłą współpracę z największymi kopalniami Polskiej Grupy Węglowej. Świadczymy usługi kompleksowo – prócz sprzedaży proponujemy również dostawę zamówienia bezpośrednio do klienta. W zależności od wielkości zamówienia wykorzystujemy transport kolejowy, jak i własne samochody dostawcze. Oferujemy także sprzedaż oleju napędowego oraz opałowego.

Nasza stacja oferuje wyłącznie paliwa z pewnego źródła. Ściśle współpracujemy z Grupą LOTOS S. A., dlatego mamy pewność, że oferowane paliwa są zawsze najwyżej jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy naszym klientom oraz kontrahentom miłą i profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo. Nasza firma prowadzi również sprzedaż materiałów budowlanych. Oferujemy szeroką gamę materiałów wyłącznie od najlepszych producentów oraz duży wybór materiałów wykończeniowych.

Z naszej oferty od lat korzystają małe, lokalne przedsiębiorstwa oraz duże firmy budowlane. Zachęcamy klientów detalicznych oraz hurtowych do skorzystania z naszej oferty.

Najwyższa jakość usług

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie na rynku sprzedaży materiałów opałowych oraz olejów napędowych gwarantuje naszym klientom oraz kontrahentom najwyższa jakość świadczonych usług na każdym etapie: od wyboru dostosowanego do potrzeb i wymagań produktu poprzez terminową dostawę. Doświadczenie pozwala nam również na współpracę z dużymi przedsiębiorstwami i realizację zamówień hurtowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy HEGMAR i skorzystania z naszych usług.

Nasi kontrahenci

Nasza kadra

Grażyna Predela
Dział księgowości

Grzegorz Wojtinek
Stacja paliw

Dominik Lenc
Dział budowlany
w Laskowicach

Sławomir Zielewski
Dział budowlany
w Świeciu

Dorota Sobiechowska
Hurtowa sprzedaż węgla