Sprzedaż węgla

Firma HEGMAR jest Autoryzowanym Sprzedawcą Polskiej Grupy Górniczej w Katowicach, która jest największą firmą górniczą w Europie. Polska Grupa Górnicza skupia w swojej strukturze największe oraz najważniejsze kopalnie oraz zakłady specjalizujące się w przeróbce węgla.

Uzyskaliśmy status autoryzowanego sprzedawcy dzięki zaangażowaniu naszych pracowników oraz wieloletniej współpracy z Grupą Górniczą w Katowicach, która sięga początków naszej działalności, czyli 1991 roku. W ciągu kilkudziesięciu lat z naszych usług skorzystało wielu klientów detalicznych oraz hurtowych.

Oferta HEGMAR obejmuje średnie oraz grube węgle, miały, paliwa kwalifikowane oraz eko-groszek, które pochodzą wyłącznie z kopalń Polskiej Grupy Górniczej. Klientom detalicznym oraz hurtowym proponujemy również możliwość skorzystania z dostawy bezpośrednio do domu lub firmy. Do tego celu wykorzystujemy własne samochody dostawcze, a przy większych zamówieniach transport kolejowy.

Zapraszamy do naszych detalicznych punktów sprzedaży, w którym można skorzystać z profesjonalnego doradztwa wykwalifikowanych pracowników. Na miejscu uzyskają Państwo wszelkie informacje i wskazówki dotyczące wyboru produktu dostosowanego do wymagań wykorzystywanego urządzenia grzewczego.

Detaliczne punkty sprzedaży:
Laskowice                                                                 Świecie
ul.Oska 20                                                                 ul.Laskowicka 4
52 331-85-20 wew.60                                               52 332-45-21
(+48) 508-282-339                                                   (+48) 667-308-504
e-mail: hegmar.laskowice@wp.pl                                e-mail: zielewski@onet.pl

W sprawach współpracy w zakresie sprzedaży hurtowej prosimy o kontakt pod numerem 504-2222-88, 882-141-438 lub na marek@hegmar.com.pl i dorotasob@o2.pl.

Pobierz cennik dla klientów detalicznych

Pobierz cennik dla klientów hurtowych

Aby pobrać ten cennik, prosimy o zarejestrowanie się lub zalogowanie na swoje istniejące konto